více než 10 let

SVĚTELNÝCH ZKUŠENOSTÍ 

Od roku 2010 se věnujeme světlu. Začali jsme velkými světelnými projekty – díky nám svítí třeba Kongresové centrum, desítky českých obchoďáků i nemocnic. Naše svítidla můžete vidět v českých televizních pořadech o designu. Postupně jsme dali dohromady rozsáhlou nabídku vlastních interiérových i exteriérových svítidel a stali se výhradními distributory předních evropských výrobců designových světel.

 • Dodání rychlostí světla

  Objednávky do 12:00 odesíláme ještě tentýž den.

 • Ověřená kvalita

  Světla vybíráme pečlivě a velkou péči věnujeme i naší vlastní výrobě.

 • Záruční i pozáruční servis

  Kvalitní servis k našim svítidlům nerozlučně patří.

 • Ekologie a úspora

  Nejmodernější čipy v našich světlech zaručují vysokou svítivost a nízkou spotřebu.

Furniture

Kvalita, design a funkčnost

Naše hlavní kritéria při výběru i výrobě svítidel. Chceme rozsvitit české domácnosti kvalitním evropským designem. Za přijatelné ceny.

Zobrazit produkty

Víme, co prodáváme

Tak jako si hlídáme kvalitu našich světel, věnujeme pozornost také kvalitě našich služeb. Rádi poradíme s výběrem, doporučíme správný stupeň chromatičnosti nebo spočítáme správnou intenzitu osvětlení.

Kontaktujte nás
B2B partnerský program

Spolupráce

Našim partnerům poskytujeme vzorky a katalogy, připravujeme vizualizace i dokumentaci. U větších projektů nabízíme cenové zvýhodnění.

VÝHODY B2B SPOLUPRÁCE

360design

S výrobci svítidel úzce spolupracujeme mnoho let a zakládáme si na osobních vztazích. Vyberete si u nás svítidla do domácnosti, na terasu nebo do bazénu.

 • Interiérová svítidla

  Nástěnná, závěsná, či zápustná svítidla. Stojací i stolní lampy. Bodová svítidla i svítidla do závěsných lišt.

  Prozkoumat
 • Exteriérová svítidla

  Sloupková svítidla, solární světla nebo světla s čidlem pohybu. Posvítí vám na (příjezdovou) cestu nebo dodají atmosféru večernímu posezení na terase.

  Prozkoumat
 • Lištové systémy

  S lištovými systémy vytvoříte osobité světelné systémy. Vynikají sou variabilitou a jednoduchou instalací. Originální, moderní a přesně na míru vašemu prostoru.

  Prozkoumat

Ozvěte se nám