Reklamační řád

Potřebujete zboží reklamovat? Vytiskněte a vyplňte jednoduchý reklamační formulář, přiložte kopii daňového dokladu (faktury) a spolu se zbožím doste na naší kamennou prodejnu nebo zboží odešlete na adresu:

"REKLAMACE”
ILUMIX light s.r.o.
Holečkova 368/4
Karlovy Vary, 36017Reklamované zboží nám prosím pošlete řádně zabalené proti poškození při přepravě. Reklamovaný výrobek posíláte na vlastní náklady a odpovědnost. Proto zvolte bezpečný způsob dodání zásilky, např. využijte kurýrní službu anebo pošlete balík s možností potvrzení odeslání. Balíček neposílejte na dobírku, taková zásilka nebude převzata.

Reklamaci vyřídíme nejpozději do 30 dnů, ale budeme se snažit o co nejrychlejší vyřízení. O výsledku reklamačního řízení Vás budeme informovat emailem. Záruční lhůta je zákonem stanovena na 24 měsíců a u našeho zboží slouží daňový doklad (faktura) zároveň jako záruční list. Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením neodpovídajícím způsobem. Zákazník je povinen uplatnit reklamaci neprodleně po vzniku vady. Reklamaci budeme posuzovat v souladu s pokyny stanovenými výrobcem zboží nebo jeho zástupcem.

Podrobnější informace k reklamaci naleznete v obchodních podmínkách.


Jak postupovat, když Vám zakoupené zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit v zákonné 14denní lhůtě?
Jestliže Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho vrátit v zákonné lhůtě 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu a my Vám vrátíme peníze za vrácené zboží. O průběhu vrácení zboží Vás budeme informovat emailem. Vrácené zboží musí být čisté a nesmí jevit známky opotřebení. Podrobnější informace naleznete v obchodních podmínkách. Peníze za zboží pošleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Výměnu zboží neposkytujeme!

Možnosti vrácení zboží:
Vrácení na kamenné prodejně ILUMIX light, Holečkova 368/4, Karlovy Vary 36017
Nevhodné zboží přineste spolu s fakturou na naší prodejnu a na místě s Vámi bude sepsán formulář ohledně vrácení zboží. Vrácení zboží je zdarma.

Vrácení poštou:
Pokud Vám nevyhovuje vrácení zboží zdarma osobně na naší prodejně, můžete nám ho samozřejmě poslat i poštou. V tomto případě však nebude poštovné zpětně propláceno.

Zboží zašlete zpět v originálním obalu, se všemi etiketami od výrobce a na faktuře označte zboží, které vracíte a připište na ni číslo účtu, kam pošleme peníze zpět. Vrácené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Zboží odešlete doporučeně na adresu:

“VRATKA”
ILUMIX light s.r.o.
Holečkova 368/4
Karlovy Vary, 36017

(Zásilku neposílejte na dobírku, taková zásilka nebude převzata)

Potřebujete poradit?

  • Zavolejte nám

    +420 773 335 535

  • Napište nám

    info@360design.cz

  • Adresa pro poštovní zásilky

    ILUMIX light s.r.o., Holečkova 368/4, Karlovy Vary 36017